o nás

Jsme architektonický ateliér specializující se na návrh a realizaci pracovních prostředí.

Navrhujeme moderní designové kanceláře pro společnosti, které chtějí svým zaměstnancům poskytnout nadstandardní pracovní zázemí – místo, kam se jejich lidé budou rádi vracet, a které pro ně bude preferovanou alternativou homeofficu.

Naše interiéry byly dvakrát oceněny v prestižní soutěži Kanceláře roku, v kategorii IT kanceláře.

Mezi naše skvělé klienty se řadí leadeři technologických odvětví jako například společnosti Adastra, Ataccama nebo Nanosun.

projekční tým

Ing. arch. Tomáš Holub
Ing. arch. Marie Kadlecová
MgA. Monika Mojžišová

spolupracující architekti

Ing. arch. Veronika Krystová
Ing. arch. Patricie Sičáková
MgA. Matěj Špaček
Ing. arch. Vojtěch Šedý
Ing. arch. Filip Šefl
Ing. arch. Zuzana Šikulová

tomáš holub

V čele našeho ateliéru stojí Tomáš Holub. Architekturu, stavitelství a urbanismus studoval v Praze, Kansasu a Lublani, kde získal i první pracovní zkušenosti.

Dva roky navrhoval budovy v rámci slovinského ateliéru Bevk Perović arhitekti a následně působil ve studiu VrtiškaŽák, kde jako architekt doplnil tým produktových designérů.

Podílel se na návrhu a realizaci interiérů pro společnost Avast, jednom z prvních velkých kancelářských projektů ve stylu nadnárodních IT firem u nás. Interiérům už zůstal věrný a jeho vlastní ateliér holub architekti se na návrhy a realizaci pracovních prostředí zaměřuje.

služby

Specializujeme se na návrhy a realizaci pracovních prostředí. Proces realizace se dělí na následující, na sebe navazující, stupně:

Workplace consulting
Architektonická studie
Stavební projekt
Dozor realizace

jak pracujeme

Navrhování pracovních prostor pro nás zdaleka není jen o tom někam přijít a rozmístit stoly.

V první fázi se seznamujeme s brandem a kulturou našich klientů, poznáváme je do hloubky a vyvozujeme závěry. Teprve poté tvoříme architektonické zadání – tak, abychom navrhovali kanceláře opravdu na míru těm, kteří v nich budou pracovat. Nejdůležitější výzvou každého projektu pro nás je identifikace problému k řešení – a místa, kam projekt společnost posune.

V praktické rovině naše práce zahrnuje široké spektrum služeb, od přípravy výkresů či stavebního dozoru po detaily a grafiku. Nejčastěji k projektům přicházíme v režimu Shell & Core, zhruba ve třetině případů však pracovní prostory vznikají zároveň se stavbou budovy, což nám umožňuje využít stavebních možností daného objektu na maximum.